Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Paměti >

Kingston HX430C15PB3/8

Kingston HX430C15PB3/8

Cena:

1 312 Kč

Koupit za 1 312 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu Kingston HX430C15PB3/8: Udělej si ze soupeře kořist. Paměť HyperX Predator DDR4* dá tvému počítači s procesorem AMD nebo Intel výkonnost, kterou potřebuješ, aby ses udržel na vrcholu potravinového řetězce. Agresivní a stylový černý chladič paměti Predator DDR4 ti pomůže překonat horko a do srdcí tvých nepřátel zaseje strach. Zrychli snímkovací frekvenci, zajisti plynulý streaming nebo editaci videí díky rychlosti až 4000MHz a rychlému časování CL12-CL19. Paměť je k dispozici v jednotlivých modulech o kapacitě 8GB-16GB a v sadách po 2, 4 a 8, o kapacitě 8GB-128GB. Profily připravené na režim Intel XMP jsou optimalizovány pro nejnovější čipové sady Intel, stačí vybrat profil a je hotovo. Spolehlivé paměti Predator DDR4, které jsou 100% testovány ve výrobním závodě při rychlosti a opírají se o celoživotní záruku, ti nabídnou mimořádnou kombinaci: extrémní výkon a maximální klid. " Divoký chladič z černého hliníku " Vysoké rychlosti a nízké latence se spojují v mimořádný výkon pamětí DDR4 " Profily př... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Kingston HX430C15PB3/8 - popis

Udělej si ze soupeře kořist. Paměť HyperX Predator DDR4* dá tvému počítači s procesorem AMD nebo Intel výkonnost, kterou potřebuješ, aby ses udržel na vrcholu potravinového řetězce. Agresivní a stylový černý chladič paměti Predator DDR4 ti pomůže překonat horko a do srdcí tvých nepřátel zaseje strach. Zrychli snímkovací frekvenci, zajisti plynulý streaming nebo editaci videí díky rychlosti až 4000MHz a rychlému časování CL12-CL19. Paměť je k dispozici v jednotlivých modulech o kapacitě 8GB-16GB a v sadách po 2, 4 a 8, o kapacitě 8GB-128GB. Profily připravené na režim Intel XMP jsou optimalizovány pro nejnovější čipové sady Intel, stačí vybrat profil a je hotovo. Spolehlivé paměti Predator DDR4, které jsou 100% testovány ve výrobním závodě při rychlosti a opírají se o celoživotní záruku, ti nabídnou mimořádnou kombinaci: extrémní výkon a maximální klid. " Divoký chladič z černého hliníku " Vysoké rychlosti a nízké latence se spojují v mimořádný výkon pamětí DDR4 " Profily připravené na režim Intel XMP optimalizované pro nejnovější čipové sady Intel " Celoživotní záruka * Specifikace modulů při extrémním přetaktování, jak jsou uvedeny na této stránce, nemusí odpovídat možnostem dalšího hardwaru tvého počítače. Má-li fungování těchto modulů odpovídat záměru, je třeba pečlivě vybírat všechny součásti systému (např. procesor, základní desku, napájecí jednotku). Tyto sady jsou důkladně testované a jejich chod v uvedené rychlosti byl interně ověřen. Jako zálohu jsme zahrnuli druhý profil XMP, který pracuje na pomalejším taktu a který ti stále ještě umožní dosáhnout skvělých výkonů, byť tvůj systém nezvládne nejrychlejší profil XMP. Jako vodítko ti na následující stránce může posloužit seznam procesorů a základních desek, které HyperX používá k provádění certifikace pro režim Intel XMP: http://www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.htm Toto není záruka kompatibility s tvou konfigurací systému. Nemůžeme zaručit kompatibilitu se všemi systémy. Instalace i použití těchto modulů je na vlastní riziko.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kingston HX430C15PB3/8 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.

Nejlevnější Kingston HX430C15PB3/8 akční ceny - Levné Kingston HX430C15PB3/8

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kingston HX430C15PB3/8 stojí 1 312 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kingston HX430C15PB3/8 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti.

Kingston HX430C15PB3/8 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz