Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Paměti >

Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP

Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP

Cena:

9 700 Kč

Koupit za 9 700 Kč
Dostupnost:
Do 3 dnů

Popis produktu Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP: HyperX Predator DDR4       Zobrazit větší   Paměť HyperX Predator DDR41 dá tvému počítači s procesorem AMD nebo Intel výkonnost, kterou potřebuješ, aby ses udržel na vrcholu potravinového řetězce. Agresivní a stylový černý chladič paměti Predator DDR4 ti pomůže překonat horko a do srdcí tvých nepřátel zaseje strach. Zrychli snímkovací frekvenci, zajisti plynulý streaming nebo editaci videí díky rychlosti až 4000MHz a rychlému časování CL12–CL19. Paměť je k dispozici v jednotlivých modulech o kapacitě 8GB–16GB a v sadách po 2, 4 a 8, o kapacitě 8GB–128GB. Profily připravené na režim Intel XMP jsou optimalizovány pro nejnovější čipové sady Intel, stačí vybrat profil a je hotovo. Spolehlivé paměti Predator DDR4, které jsou 100% testovány ve výrobním závodě při rychlosti a opírají se o celoživotní záruku, ti nabídnou mimořádnou kombinaci: extrémní výkon a maximální klid.     Nejdulež... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP - popis

HyperX Predator DDR4       Zobrazit větší   Paměť HyperX Predator DDR41 dá tvému počítači s procesorem AMD nebo Intel výkonnost, kterou potřebuješ, aby ses udržel na vrcholu potravinového řetězce. Agresivní a stylový černý chladič paměti Predator DDR4 ti pomůže překonat horko a do srdcí tvých nepřátel zaseje strach. Zrychli snímkovací frekvenci, zajisti plynulý streaming nebo editaci videí díky rychlosti až 4000MHz a rychlému časování CL12–CL19. Paměť je k dispozici v jednotlivých modulech o kapacitě 8GB–16GB a v sadách po 2, 4 a 8, o kapacitě 8GB–128GB. Profily připravené na režim Intel XMP jsou optimalizovány pro nejnovější čipové sady Intel, stačí vybrat profil a je hotovo. Spolehlivé paměti Predator DDR4, které jsou 100% testovány ve výrobním závodě při rychlosti a opírají se o celoživotní záruku, ti nabídnou mimořádnou kombinaci: extrémní výkon a maximální klid.     Nejduležitejší body: Divoký chladič z černého hliníku Vysoké rychlosti a nízké latence se spojují v mimořádný výkon pamětí DDR4 Profily připravené na režim Intel XMP optimalizované pro nejnovější čipové sady Intel Celoživotní záruka       Zobrazit větší   Zobrazit větší   Zobrazit větší   Zobrazit větší Divoký chladič z černého hliníku Díky stylovému chladiči paměti HyperX Predator DDR4 zůstane tvá paměť DRAM chladná, i když vypadá pořádně nažhaveně.   Vysoké rychlosti a nízké latence se spojují v mimořádný výkon pamětí DDR4 Rychlost až 4000MHz a rychlé časování CL12–CL19 pomohou tvému počítači při hrách, editaci videa nebo streamování.   Optimalizováno pro profily připravené na režim Intel XMP Profily připravené na režim Intel XMP jsou optimalizovány pro nejnovější platformy Intel, stačí vybrat požadovaný profil XMP a je hotovo.   Spolehlivost, jež se opírá o celoživotní záruku Můžeš nakupovat s klidem, protože víš, že paměť Predator DDR4 se dodává s celoživotní zárukou.   Specifikace modulů při extrémním přetaktování, jak jsou uvedeny na této stránce, nemusí odpovídat možnostem dalšího hardwaru tvého počítače. Má-li fungování těchto modulů odpovídat záměru, je třeba pečlivě vybírat všechny součásti systému (např. procesor, základní desku, napájecí jednotku).   Tyto sady jsou důkladně testované a jejich chod v uvedené rychlosti byl interně ověřen. Jako zálohu jsme zahrnuli druhý profil XMP, který pracuje na pomalejším taktu a který ti stále ještě umožní dosáhnout skvělých výkonů, byť tvůj systém nezvládne nejrychlejší profil XMP.   Jako vodítko ti na následující stránce může posloužit seznam procesorů a základních desek, které HyperX používá k provádění certifikace pro režim Intel XMP: http://www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp.html. Toto není záruka kompatibility s tvou konfigurací systému. Nemůžeme zaručit kompatibilitu se všemi systémy. Instalace i použití těchto modulů je na vlastní riziko.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Flash disky.

Nejlevnější Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP akční ceny - Levné Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP stojí 9 700 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Paměti.

Kingston HyperX Predator 64GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 4) XMP najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz